Detoxikační vanička

Profesionální přístroj pro detoxikaci organismu AST-88 nabízí vysoce efektivní a účinnou detoxikaci organismu pomocí kombinace funkcí iontové lázně pro nohy s masážemi. Na rozdíl od běžných detoxikačních přístrojů je profi detox AST-88 vybaven infračerveným masážním pásem a TENSE elektrodami, které pomáhají přirozenou cestou potlačovat nepříjemnou bolest, provázející mnohá onemocnění

Profesionální přístroj AST-88 účinně pomáhá při:

Detoxikaci organismu a vyvážení hodnoty Ph – detoxikační kúra metodou iontové detoxikace stimuluje buňky k vyplavování škodlivých toxinů, zlepšuje metabolismus, podporuje krevní oběh a podporuje léčbu řady civilizačních nemocí. Současně dochází k rychlé obnově fyzických sil, zlepšení psychiky a k obnově přirozeného potenciálu organizmu.

Odstraňování bolesti – pomocí elektrické nervové stimulace přes kůži (funkce TENSE). Na bolestivá místa stačí umístit polštářky s elektrodami TENSE a detoxikační přístroj AST-88 do těchto nervových spojů generuje elektrické impulsy. Stačí vyvolat několik pulzů a TENSE může zablokovat signály bolesti, které tělo odesílá do mozku. TENSE pomáhá aktivovat uvolňování endorfinů (opak adrelaninu), které organismus používá pro přirozený způsob utlumení v bolesti v těle.

Zmírnění bolestí svalové hmoty a hubnutí – podobně jako polštářky TENSE působí také vysokofrekvenční infračervený masážní pás, který se umísťuje okolo těla (např. spodní část zad, ramena, stehna, pas, břicho). Tento infračervený pás současně napomáhá v hubnutí problematických partií.

 

  • vysoce účinná vnější detoxikační metoda,
  • účinná detoxikace jater, podpora léčby revma a artritidy,
  • efektivní podpora krevního oběhu, tlaku a dalších krevních hodnot,
  • rychlá obnova fyzických sil, zlepšení psychiky a zvýšení pozornosti,
  • infiltrací iontů posiluje buněčnou aktivitu, zlepšuje metabolismus a látkovou výměnu,
  • stimulace mozkové aktivity, zmírnění únavy, zvýšení životní energie a zkvalitnění spánku

Kontraindikace

těhotné ženy
- pacienti s implantovaným kardiostimulátorem
- pacienti s transplantovanými orgány, umělými klouby, kovovými nebo organickými implantáty
- lidé trpící epilepsií
- pacienti podstupující jakoukoli formu radioterapie nebo chemoterapie
- pacienti s diabetem I. typu
- lidé s otevřenými ranami a zraněními na chodidlech
- děti mladší 12-ti let